Uplynulý týždeň bol v našej craft beer pivárni PlanB naozaj skvelý – kľudne môžeme napísať, že svetový. A to nielen kôli ponuke piva, ale hlavne kôli hosťom, ktorí nás navštívili.

Hostia z celého sveta na craftbeer

V utorok nás naozaj veľmi milo prekvapila hojná návšteva fanúšikov Uruguajského futbalového mužstva. Na Tehelnom poli sa v rámci prípravy stretli s Canadou. No a pivo k futbalu jednoducho patrí a odkedy sme na „tehelku“ otvorili našu piváreň, kde čapujeme craft beer, tak spokojne môžeme povedať, že KONEČNE si človek môže dať pred zápasom aj dobre a poctivé remeselné pivá a nielen klasický ležiak z nejakého europivovaru.

Uruguajci boli veľmi milí a priateľskí, ležiak Grunt z Pivovaru General im veľmi chutil.

Craftbeer v rukách Uruguajskích fanúšikov
Uruguajskí futbaloví fanúškovia na Tehelnom poli

Ostatné dni prebehli v rámci normy. Mali sme tu dve podarené teambuildingové akcie šikovných slovenských firiem. No a naše lopáriky s kvalitnou a prvotriednou údeninou išli ako teplé rožky. Údená jelenia sviečkovica, bravčové karé v medveďom cesnaku, ale aj huspenina a nakladaný syr každému naozaj veľmi chutili.

Btw – ak hľadáte príjemný, čistý a moderný priestor pre Vašu akciu, tak sme tu pre Vás kedykoľvek k dispozícii a akciu Vám pripravíme podľa Vašich potrieb.

Nedeľa ako hrom s craftbeer

Celý týždeň symbolicky korunovala nedeľa. Plná piváreň si pozrela prvý set derby Manchester City – Manchester United. Samozrejme nechýbali ani fanúšikovia podcastu futbalový var. Atmosféra bola super, okrem slovenčiny a češtiny bolo v nedeľu u nás počuť aj nemčinu🇩🇪 a trio chlapov doslova neverilo vlastným očiam, že na výčape sme mali narazený märzen Schlenkerla

Dáni cestujúci naprieč Európou ocenili, keď sme im pustili dánske pesničky. Holanďania popili asi všetko a časť Portugalcov sa nezaprela a dali si víno. No a Ostrovanom bolo po kvalitnej whisky rozumieť ešte menej, ako zvyčajne.

Okrem craft beer máme v ponuke aj niečo tvrdšie
Škótska whisky Ardbeg
Nedeľa korunovala fantastický týždeň v našej pivárni.
Craftbeer a Anglická liga na plátne

Pivný playlist na tento týždeň je opäť kvalitne nadupaný a to nám ešte rôzne šmaky v priebehu týždňa postupne prídu. Onedlho šupneme foto tabule. A velice kvalitný bude aj program na plátne tento týždeň: Utorok a streda Liga Majstrov vo štvrtok premietame Slovan v Bazileji.

Piatok patrí hokeju – Slovan v Prešove a večer NHL Nashville – San Jose. Víkend samozrejme anglická liga a od 18:30 nemecké Der Klassiker derby. V nedeľu dva špičkové zápasy Arsenal – Liverpool a Everton – Manchester United.

Díky a tešíme sa na všetkých

V kontaktoch nájdete cestu, ako ku nám. Hore po schodoch, po schodoch…ako je sektor B2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *