Po letných prázdninách opäť štartujeme aj kvízovú sezónu. Počas júla a augusta sme si dva kvízy šupli tiež, ale horúce teplé večery lákali ľudí viac na terasu, ako pozerať na plátno a potiť sa pri otázkach. Na september sme teda naplánovali dva kvízy.

Všeobecný kvíz

Všeobecný kvíz sme naplánovali na štvrtok 14. september. Klasický začiatok o 18:45. Maximálny počet družstiev je 8. Rezervačku kľudne správou na Instagram alebo Facebook.

Futbalový kvíz

Po dlhšej dobe sa môžu tešiť aj futbalové mozgy. Náš klasický futbalový kvíz sme s Peťom Barákom dohodli na štvrtok 28. septembra. Rovnako začiatok o 18:45 a tiež max 8 družstiev. Rezervačky na IG alebo FB.

Superkvíz aka level majstrov

Keďže všeobecných kvízov sme už u nás mali dostatok a zakaždým sme mali nového víťaza /jedinou výnimkou je DOUBLE pre tím Slávia Lokomotiva UK/, plánujeme aj jeden SUPERKVÍZ. Prvých osem tímov, ktoré u nás postupne vyhrali všeobecný kvíz chceme ku nám pozvať, nech si to šampióni medzi sebou rozdajú a my tak spoznáme SUPER VÍŤAZA našej prvej kvízovej sezóny. Tu už len doladíme detaily, dátum taký, aby sa tohto kvízu mohli zúčastniť všetci a sme veľmi zvedaví, ako to dopadne.

Kvízmajster, my a aj devať rôznych pívných štýlov, resp. 9 rôznych remeselných pív je pripravených, čakáme Vás a tešíme sa.