EURO 2024 na VEĽKOM plátne. Futbalový sviatok sa už blíži a my sa enormne tešíme. Všetky zápasy Slovenskej reprezentácie si pozrieme u nás na VEĽKOM plátne a rovnako aj väčšinu ostatných duelov budeme premietať. Vynikajúce čapované remeselné pivá, parádny obraz aj zvuk, nadupaná atsmoféra a vynikajúca nálada. SLOVENSKO DO TOHO!

Sledujte nás aj na našich sociálnych sieťach Facebook – Instagram – Untappd

EURO 2024 na veľkom plátne, skvelý obraz aj zvuk, 12 pív na výčape

Live futbal na veľkom plátne je najviac. K tomu parádny obraz a zvuk, skvelá atmosféra a veselá náladička, ale aj tematická hudba, aby sme si mohli spoločne zaspievať, pretože vtedy je tá správná atmosféra. 12 druhov čapovaného remeselného piva, čapované frizzante, alko, nealko, chutné šmaky pod zub /nakladaný syr, utopence, huspenina, divinová paštéta a iné/ a piváreň plná skvelých ľudí. Tipovacia súťaž o pivo a panáky. Bude to paráda. Príď si užiť futbalovú atmosféru ku nám. Radi Ťa privítame.

Program Slovenska na EURO 2024

Prioritou sú pre nás samozrejme zápasy našej Slovenskej futbalovej reprezentácie, ale premietať budeme aj väčšinu ostatných zápasov. Tu je rozpis Slovenskej futbalovej reprezentácie.

pondelok 17.06. Belgicko vs. SLOVENSKO od 18:00

piatok 21.06. SLOVENSKO vs. Ukrajina od 15:00

streda 26.6. SLOVENSKO vs. Rumunsko od 18:00

A tu nájdeš kompletný program EURO 2024.

.

UEFA EURO 2024 na veľkom plátne
UEFA EURO 2024 na veľkom plátne

Prečo pozerať EURO 2024 u nás?

.

.

.

Očakávame, že rovnako ako počas nedávných hokejových MS bude u nás fullka, preto je dobré si stôl rezervovať čím skôr. Riešime ešte televízor na terasu. Fandenie, spievanie aj tancovanie sú u nás povolené. Vítaní sú fanúškovia zo všetkých krajín.

SLOVENSKO DO TOHO

Rezervačky kľudne cez naše sociálne siete alebo volajte.