Finále Ligy Majstrov, finále Európskej ligy, finále Konferenčnej ligy a finále FA Cupu. Začiatkom leta vrcholia futbalové súťaže a u nás v PlanB budeme samozrejme všetko premietať na veľkom plátne s kvalitným obrazom a zvukom. K tomu 8 remeselných pív, perfektná atmosféra, veselá a priateľská obsluha, chutné šmaky k pivu. Možno aj návšteva chalanov z populárneho podcastu Futbalový Var. Čo viac si priať…?

Finále Európskej Ligy: Sevilla – AS Roma

streda 31.máj o 21:00

skvelá atmosféra v craftovej pivárni
skvelá atmosféra v craftovej pivárni

Posledný májový večer o 21:00 je na programe výkop finále Európskej ligy. Sevilla ani AS Rím nemajú na Slovensku silnú fanúšikovskú základňu, ale Španielsko-Talianska konfrontácia je vždy zaujímavá. Na veľkom plátne u nás je istota super obrazu. Na dnes máme nachystaných 7 kvalitných craft beer. Ľahká 11ka ALE zo Stupavy s názvom Festivale alebo pšeničné pivo – weizen z Rače od Ábela sa určite k tomu zápasu hodia.

Finále FA Cup: Manchester City – Manchester United

sobota 3.jún o 16:00

Fanúškovia Manchestru United v PlanB
fanúškovia Manchestru United v PlanB

Najstaršia svetová pohárová súťaž FA CUP je tu. Finále ostré ako remeň. Navyše derby zápas. Manchester City vs. Manchester United. Zápasy Červených diablov už neraz zaplnili našu piváreň do posledného miesta, dokonca sa pozeralo aj „na stojáka“, ako v tradičnom Anglickom pube. Silná fanúšikovská základňa, ktorá je navyše veľmi kvalitne zastrešená chalanmi z Devilpage, ktorí to robia priam dokonale. Velice sa na tento zápas tešíme, sobotné popoľudnie ako má byť. A určite šupneme aj nejaké to červené pivo. A okrem piva červenej farby sme na tento zápas nachystali aj výčapnú svetlú desiatku CANTONA KICK eném ze Stupavaru,

Finále Európskej konferenčnej ligy: Fiorentina – West Ham United

streda7.jún o 21:00

West Ham United vo finále súťaže po neuveriteľne dlhej dobe. Tisíce Anglánov ide do Prahy aj bez lístkov. Samozrejme pozerať, piť pivo a v neposlednom rade fandiť budeme aj u nás. Od tohto zápasu máme obrovské očakávania. 8 craft beer na výčape bude tiecť prúdom a spoločne si určite zaspievame I´m Forever Blowing Bubbles. Fánúškovia z ostrovov zbožňujú čierne pivo, ktoré samozrejme v našej ponuke nechýba. Klasický Irish Dry Stout Cigorka je zárukou kvality.

Finále Ligy Majstrov: Manchester City – Inter Milan

sobota 10.jún o 21:00

minuloročné finále ligy majstrov
minuloročné finále ligy majstrov

Finále Ligy Majstrov má jasného favorita alebo ani né? U nás je favoritom na výčape klasický ležiak Grunt, ale aj zarytí ležiakopiči sem-tam prekvapia a ochutnajú rôzne kyseláče, ipy, pšeničné pivo alebo ďalšie iné remeselné špeciáliky. Inter Miláno sa pokúsu prekvapiť nielen Manchester City, ale asi aj celý svet. Krásny sobotný večer s remeselným pivom nás veru čaká.

Radi privítame všetkých fanúšikov remeselného piva a kvalitného futbalu.

Tešíme sa na Vás