Kvízy sa pomerne rýchlo stali obľúbenou formou zábavy v Bratislavských podnikoch. Kedy v mesiaci júl kvízujeme u nás? Dočítaš sa dole v článku za pár sekúnd. Prídite sa spoločne s priateľmi ku nám zabaviť a ukázať ostatným, že máte všeobecný rozhľad.

Usmiati a spokojní súťažiaci počas kvízu v PlanB
Usmiati a spokojní súťažiaci počas kvízu v PlanB

Kvíz Všeobecný Športový

štvrtok 6.7. od 18:45

Všeobecný športový kvíz sme zatiaľ u nás mali iba jedenkrát a víťazom sa podľa očakávaní stalo družstvo Peter Prišiel, ktorého neodmysliteľnou súčasťou býva aj Marcel Merčiak. Toto družstvo kraľuje hlavne futbalovým kvízom a uvidíme, či sa im podarí obhájiť víťazstvo z konca marca.

Marcel Merčiak na kvíze
Marcel Merčiak na kvíze

Kvíz Všeobecný

štvrtok 13.7. od 18:45

Všeobecný kvíz patrí určite medzi najobľúbenejšie. Lebo je všeobecný. Lebo je tam hudba, filmy, história, video, flóra, fauna, chémia, fyzika, pivo, tanky, právo, bizár… proste pravá kvízová všehochuť a pestrosť, ktorá dokonale ladí s pestrou ponukou remeselných pív. Chodia ho ku nám hrávať kamaráti, kolegovia, susedia, spoluhráči, ale aj celé rodiny.

Júlové kvízy

Júlové kvízy su teda jasne dané. Kapacita je cez leto znížená na max 8 družsiev, aby sme mohli obsluhovať aj terasu, kde si nesúťažiaci v letných mesiacoch vychutnávajú craftové pivo.

Tešíme sa na všetkých

Pivu a mozgom ZDAR