Kvízy, ktoré nás čakajú najbližšie. Dôležité dátumy hneď v úvode, v stredu 9.11. od 18:45 nás čaká všeobecný kvíz a 16.11. opäť futbalový špeciál. S prihlásením nezaháľajte. Na všeobecný kvíz ostáva voľná zhruba polovica miest a futbalový bude určite natrieskaný. Preto nečakajte, rýchlo poskladajte družstvo a prihláste sa ešte dnes.

Kvíz? Čo to je?

Väčšina z Vás asi vie, čo je kvíz. Pre tých, ktorí nevedia, tak len v krátkosti. Najpopulárnejší asi býva všeobecný kvíz. Témy a okruhy otázok sú naozaj pestré, cez udalosti, geografiu, politiku, alkohol, film, šport, hudbu a pod. Nie je to však žiadna nuda s odpoveďami A-B-C-D. Otázky Peťo prezentuje zaujímavou formou, video, zvuk, text, napíšte celé meno, tipnite koľko ľudí a pod. Kvízmajster po každom kole dáva prestávku a v rýchlosti vyhodnotí priebežné výsledky, čo určite pridáva na dramatickosti. Počas celého kvízu samozrejme obsluhujeme, čapujeme pivo, chystáme šmaky pod zub a vy sa len zabávate a úživate si voľný čas s priateľmi. Kvíz je naozaj skvelá forma relaxu a zábavy.

Ako sa prihlásim na kvíz?

Šum mozgov počas kvízu
Takto to vyzerá počas kvízu

Na našom FB v podujatiach, prípadne na FB Najlepší športový kvíz si nájdete kvíz ktorý vás zaujíma a prihlásite svoj tím. S vymýšľaním názvu Vašeho družstva si nerobte starosti. Boli a budú u nás tímy ako „Peter prišiel“, „Siedme poschodie“, „Salkyho komando“ alebo „Aj nás platí ESET

A čo môžem vyhrať

Samozrejme, pri kvíze ide hlavne o zábavu a čas s priateľmi. Atmosféra býva priateľská až kamarátska. Ale hrať len tak pre nič by nebolo úplne zaujímavé, samozrejme sú tam aj nejaké tie ceny. Naposledy to boli poukazy do našej craftovej pivárne, „šoty“ a pivá na bare, poháre, jednoducho veci, ktorými disponujeme.

Kvíz, ktorý sme usporiadali prvýkrát.

Minulý týždeň sa u nás v PlanB konal prvý kvíz. Vedeli sme, že v Bratislave sa čisto futbalový neorganizuje /prípaden nemáme takú info/, tak sme to využili. Po miestach pre 10 tímov sa zaprášilo doslova behom pár hodín. Piváreň bola úplné plná, pivo tieklo potokom. Atmosféra skvelá, napätie sa dalo krájať. Po každej zo 60tich otázok nastalo ticho, taký ten šum mozgov.

Kvíz - futbalový špeciál bol úplne plný.
Piváreň bola úplne plná

Kvízmajster Peťo Barák bol skvele pripravený a potrápil aj „chodiacu encyklopédiu“ Marcela Merčiaka, ktorý sa nakoniec so svojím družstvom stali víťazmi.

Po kvíze sme ešte posedeli a podebatovali. Všetci sme boli nadšení a každý sa pýtal na ďalšie kolo kvízu.

Kvíz u nás a prvé víťazné družstvo
víťazne družstvo – Peter prišiel

Ak si chceš zasúťažit a zabaviť sa s kamarátmi, tak kvíz u nás je pre Teba ta pravá voľba.

Kvízmajster
Kvízmajster Peťo a ja – Braňo

V stredu 9.11. od 18:45 nás čaká Všeobecný

V stredu 16.11. od 18:45 opäť futbalový.

Vidíme sa a na zdravie.

Braňo

PlanB