Kvíz Víťazov Kvízov /všeobecných/ sa u nás uskutoční 30. januára /utorok/ v klasickom čase od 18:45. Pri názve tohto kvízu nás inšpirovala už neexistujúca futbalová pohárová súťaž Pohár Víťazov Pohárov /ktorú btw ŠK Slovan Bratislava v roku 1969 vyhral, keď vo finále porazil slávnu FC Barcelona/ Účasť na tomto kvíze je možná iba pre družstvá, ktoré aspoň jedenkrát u nás všeobecný kvíz vyhrali. Stručné info, ako to prebehne nájdeš nižšie v článku.

UPDATE 17.1.2024 – KVÍZ JE PLNE OBSADENÝ

Kvíz Víťazov Kvízov 30.január 2024 od 18:45

Kvíz prebehne v podstate bežne, akurát družstvá si môžu sami vybrať témy, z ktorých kvízmajster Peťo zostaví otázky. Na TOMTO LINKU prosím najneskôr do 20.1. nahlásiť Peťovi témy.

Všeobecný kvíz v PlanB

Všeobecný kvíz sme u nás mali 16x a spoznali sme 12 rôznych víťazov. Jednoznačne najúspešnejším družstvom je Lokomotíva Slávia UK – toto zoskupenie u nás zvíťazilo 4x.

Z kapacitných dôvodov sa kvízu môže zúčastniť 9 družstiev. Samozrejme družstvá, ktoré sa nezúčastnia tohto KVK, sa budú môcť zúčastniť ďalšieho – ktorý bude hneď, ked nazbierame 9 víťazov.

Zoznam všetkých víťazov všeobecných kvízov:

Ostáva nám teda už len jedno voľné miesto. Ak by sa nikto z vyššie uvedených neprihlásil, tak súťažiť bude 8 tímov.

V prvom rade ide o zábavu

Veríme, že kvíz bude extrémne zaujímavý a napínavý, tímy prídu totálne nabiflené, už teraz sa tešíme, ale zároveň dodávame, že v prvom rade ide o ZÁBAVU. Posedieť si s kamarátmi pri kvalitnom remeselnom pive, víne, prípadne niečo tvrdšie, ochutnať, skúsiť treba aj naše studené šmaky no a v nesposlednom rade – aspoň jedna z troch zadaných tém by mohla byť z kategórie „bizár“, prípadne spevácka alebo nejakou inou formou zábavná.

Tešíme sa na všetkých a vidíme sa