Všeobecný kvíz je pre každého. Či ste narodení skôr alebo neskôr, pestrosť otázok preverí naozaj každého. Futbalový kvíz je fakt hlavne pre futbalových nadšencov, no a kvíz športový je úplne famózny pre rôznych štatistov, knihomolov, pasívnych ale aj aktívnych športovcov. Samozrejme každý chce vyhrať, ale v prvom rade ide o zábavu, no a 9 druhov čapovaného remeselného piva v našej pivárni priam vyzýva na súboj. Prípadne horúci čaj s nejakým shotom zahrejú v tomto období dokonale.

Dátumy novembrových kvízov:

Futbalový kvíz 2. november

Príde opäť partička s Marcelom Merčiakom, ktorí naozaj veľmi ťažko hľadajú premožiteľov? Visa Incomplete a Rapid BA ich dokážu potrápiť, hodila by sa nám do kvízu aj nejaká nová silná zostava, ktoré zamieša celkovým poradím.

Marcel Merčiak na futbalovom kvíze v Bratislave.
partička s Marcelom Merčiakom dominuje na futbalových kvízoch

Všeobecný kvíz dva „termeňe“. 6.november a 23. november

Všeobecný kvíz u nás takmer vždy vyhrá niekto iný. Jedine Slávia Lokomotíva UK dokázala víťazstvo obhájiť. 6.novembra na kvíze chýbať nebudú. Ukážu sa nové tváre, ktoré stáliciam našich všeobecných kvízov znepríjemnia cestu za víťazstvom?

Btw edit: som nejak pozabudol, že aj tím „Do počtu“ obhájil víťazstvo, a 23.11. idú údajne skompletizovať zlatý hattrick.

všeobecný kvíz
Jedenkrát zasadol na trón všeobecného kvízu aj tím Bambi

Športový kvíz 21.november

Šport vo všeobecnosti nechýba v našej ponuke. Keďže v našej pivárni častokrát premietame na veľkom plátne rôzne športové podujatia /futbal, rugby, F1, hokej, americký futbal, Olympíjske hry, cyklistiku, OKTAGON MMA/, logicky teda usporiadavame aj športový kvíz. Na ten si určite brúsi zuby športovo ladené družstvo Tretí obvod. No a my čakáme, že aj ostatné obvody sa pridajú.

Kvízý u nás bývaju zvyčajne komplet full

Všeobecné info

Kvízy začínajú 18:45. Koniec kvízu zvyčajne pred 22:00. Kvízmajster si účtuje 3€/osoba. Minimálny počet hráčov v tíme je 4 a maximálny 7 /viac ľudí sa za stôl nezmestí. Počas kvízu je zakázané používať mobilné telefóny. Po každom kole je prestávka-vtedy vybavíš na mobile všetko, čo potrebuješ.

Neplatená reklama:

Ak by ste si u nás chcel spraviť vianočný večierok, narodeninovú oslavu, teambuilding alebo zapíjačku potomka, tak nie je problém. Ťukni sem.