Liquid Cocaine day Budapeštianskeho pivovaru Mad Scientist. Jednoznačne patria medzi Európsku špičku a nestratili by sa ani v celosvetovej konkurencii. Navarili už hromady famózných pív a vždy to ešte podtrhli skvelou etiketou. Double IPA Liquid Cocaine oslavuje svoje 7. výročie a my v PlanB budeme súčasťou.

Liquid Cocaine day Bratislava

Už teraz v sobotu 18.11.2023 budeme súčasťou tejto celosvetovej oslavy Liquid Cocaine Day. Nejdeme tu megalomansky chystať veľkolepú akciu, len si pri 7.výročí tohto piva narazíme sud a spoločne si tú dokonalú chuť vychutnáme.

Čaká nás aj jedno prekvapenie…

Čaká nás však jedno zaujimavé prekvapenie, o ktorom zatiaľ viac nemôžme povedať. Ale určite to bude paráda, ktorú by si nemal nechať ujsť nikto. Akcia trvá počas celého dňa od 16tej do 22hej, takže kedykoľvek v priebehu dňa sa na Liquid Cocaine zastavte. Okrem čapovného budú k dispozícii aj plechovky.

A ešte jeden malý detail, ktorý nás extrémne potešil. Okrem parádných klasických Mad Scientist pohárov, to sú tie „skúmavky“ sme vybavili aj originálnu výčapnú páku /beer tap handle/.

liquid cocaine day Bratislava
beer tap handle