Oktagon bar Bratislava v piatok 28.júla a v sobotu 29.júla od 18:30 až do posledného zápasu. Vychutnaj si mma oktagon na VEĽKOM PLÁTNE so super obrazom a kvalitným zvukom. K tomu 9 druhov čapovaného remeselného piva, chutné šmaky pod zub, priateľská a pohotová obsluha = 2 fantastické večery.

Oktagon bar Bratislava – live na veľkom plátne

oktagon45 28.júla a 29.júla od 18:30

Oktagon už určite každý pozná, takže sa tu nebudeme rozpisovať, ako rýchlo vzrastá jeho popularita. Inak asi aj rýchlejšie, ako popularita craftového piva, ale my to doženieme.

V podstate ani nevieme, kde v Bratislave si môžme Oktagon a mma na veľkom plátne vychutnať. Preto sme sa rozhodli, že všetkým fanúšikom mma to umožníme u nás v pivárni. Sledovať doma na TV s kamošmi tiež nie je zlé, ale vychutnať si Piráta, Vémolu, Buchingera a spol na veľkom plátne, s čapovaným remeselným pivom v ruke, prípadne niečím tvrdším, v plnej pivárni, to už je iné kafé.

Od 18:30 sledujeme všetky zápasy až do posledného.

A prečo sledovať oktagon práve u nás v PlanB ?

Oktagon 45 piatok 28.7. fightcard

Oktagon bar Bratislava PlanB. Veľké plátno – začiatok 18:30

oktagon bar bratislava. Oktagon fightcard

Oktagon45 sobota 29.7. fightcard

Oktagon bar Bratislava PlanB. Veľké plátno – začiatok 18:30

oktagon na veľkom plátne Bratislava

Vidíme sa v piatok a v sobotu u nás v pivárni

Tešíme sa na kvalitné mma a super atmosféru. Predpokladáme, že PlanB sa zaplní, preto bude lepšie spraviť čím skôr rezervačku. Stačí nám napísať na Instagram, Facebook, prípadne môžte aj zatelefonovať a v pohode si rezervovať stôl.