Rugby World Cup live in Bratislava – nevoláme ich Majstrovstvá Sveta, ale Svetový Pohár. Táto fenomenálna hra na Slovensku nie je až tak populárna, ale svojich fanúšikov má. A ako jeden z mála podnikov v Bratislave u nás vysielame rugby live na veľkom plátne – we stream rugby on big screen. Príď si vychutnať tento nádherný šport do pivárne s deviatimi druhmi čaovaného remeselného piva.

Rugby World Cup live in Bratislava

live rugby world cup bratislava
craftbeer pub PlanB Bratislava

Viete aký je rozdiel medzi rugby a futbalom? Zatiaľ čo futbalisti 90 minút predstierajú, že sú zranení, tak rugbysti 80 minút predstierajú úplny opak – teda že nie sú zranení. To je teda najmarkantnejší rozdiel.

Rozhodca je absolútnym pánom na ihrisku a aj 2 metrový 120kilový rugbysta pri každom jeho verdikte skloní hlavu, za porušenie pravidiel sa ospravedlní a beží preč. Žiadne debaty, lamentovanie, gestikulovanie, nebodaj nadávanie a presviedčanie sudcu o opaku.

No a každý si hneď všimne ešte jednu dôležitú vec, prihrávka može smerovať iba dozadu.

Pri rôznych skrumážach a zrážkach to môže vyzerať, že rugby nemá žiadné pravidlá, ale opak je pravdou. Pravidlá sú veľmi zložité, čo však nijak neovplyvňuje ani prvotný zážitok zo sledovania rubyových zápasov. No a úplne iný pocit zo sledovania budeš mať, keď aspoň základné pravidlá vieš.

Tie Ti u nás pri kvalitnom čapovanom remeselnom pive bezproblémov vysvetlíme. A ak nie zrovna my, tak niekto z našich hostí, lebo rugbyový fanúšik nepozná nevraživosť.

Facebookova skupina „foreigners in Bratislava“ doslova expolodovala, keď sme tam hodili post, že Rugby World Cup je možné sledovať aj u nás na veľkom plátne.

All Blacks

Program rugby world cup live in Bratislava

Kompletný rozpis zápasov nájde na oficiálnej stránke. U nás vysielame zápasy podľa atraktivity, prípadne na vyžiadanie.

Najbližie zápasy na veľkom plátne:

23.09. saturday 21:00 live on BIG SCREEN JAR – Ireland

24.09. sunday 17:45 live on BIG SCREEN Scotland – Tonga

24.09. sunday 21:00 live on BIG SCREEN Wales – Australia

craftbeer pub PlanB Bratislava