Na mesiac jún nám výchadza presne 1, slovom JEDEN kvíz. Môžme už teraz v úvode prezradiť, že to bude kvíz všeobecný a dátum jeho konania nájdeš nižšie v texte.

.

Sledujte nás aj na našich sociálnych sieťach Facebook – Instagram – Untappd

Všeobecný kvíz

Od tohto kvízu už budeme kvízy oznamovať vždy tu, na našom webe. Je potrebné sa prihlásiť správou na IG, FB, emailom alebo telefonicky. Zatiaľ plánujeme dva kvízy mesačne, prípadny tretí by mohol bývať kvíz špeciál. Na jún tam však máme futbalové EURO, na ktoré sa už nesmierne tešíme, väčšinu zápasov budeme premietať u nás v parádnej atmosfére, z tohto dôvodu nám na jún vychádza iba jeden kvízový termín a to konkrétne na utorok jedenásteho júna v klasickom čase od osemnásťštyridsaťpäť. Klasika, v jednom družstve sú minimálne traja a maximálne siedmi hráči. štartovné štyri eurá na osobu si berie kvízmajster.

Všeobecný kvíz v PlanB craftbeer pub sa teší vždy veľkej popularite, takmer všetky družstvá už poznáme a radi by sme spoznali aj nové tváre, tak sa neváhajte prihlásiť. Samozrejme v prvom rade ide o zábavu, stretnúť sa s kamarátmi, ochutnať rozmanité a netradičné pivné chute a s úsmevom na tvári a dobrou náladou skúsiť poraziť ostatné družstvá.

Tak s kým sa vidíme?

Update 10.06. full

Prihlásené družstvá:

V blízkej dobe:

Oktagon MMA „Odveta Storočia“ na veľkom plátne u nás.