Vianočný večierok, teambuilding alebo oslava, priestor pre firemné porady a prezentácie. Toto všetko sme už u nás k maximálnej spokojnosti našich hostí absolvovali. Ak hľadáte neformálne moderné, čisté a slušné prostredie, ktoré zároveň nepôsobí naškrobene, takže sa v ňom každý dokonale uvoľní, práve ste našli.

Vianočný večierok, teambuilding, oslava, zapíjanie potomka?

Prečo práve u nás?

Ako si „to“ môžem rezervovať a koľko to stojí?

Každú akciu riešime individuálne. Nemáme na to šablónu, keďže každá jedna udalosť je niečim iná-špecifická. Ideálne je napísať úvodný email na brano@planb.sk a ostatné už doriešime telefonicky.

Catering zabezpečíme podľa Vašich požiadaviek, či už naše chutné nárezové dosky/ údený sušený jeleň, bravčové karé v medveďom cesnaku, iné údeniny a syry, domáca divinová paštéta/ alebo Vám objednáme rebierka, pečené prasiatko, lokše, hus, vegetariánske špeciality alebo čokoľvek podľa Vašich požiadaviek.

Craftbeer. To je to, čo nás baví najviac. Prevedieme vás pestrým svetom remeselného piva, od klasického poctivého Bratislavského ležiaku Grunt z pivovaru General, cez silné a horké pivá typu IPA, výrazné chmelovejšie pivá APA, kvalitný horký IRISH STOUT, silné a „džúsové“ pivá NEIPA a čím ďalej tým viac populárne „kyseláče“ nabúchané veškerým možným ovocím.

Prispôsobíme sa Vám časovo, skúsime vyhovieť aj akejkoľvek inej neštandartnej požiadavke.

Ak sa chcete zabaviť v neformálnom, no čistom a modernom neokukanom prostredí, spoznať nepoznané chute pív a užiť si príjemný čas s priateľskou obsluhou, sme tu pre Vás.

Velice radi Vás u nás kedykoľvek privítame.

Vianočný večierok v craftbeer pivárni planB
Andrejova narodeninová oslava
Teambuilding a vianočný večierok Bratislava
Okrúhle jubileum
Vianočný večierok v PlanB
Vianočný večierok firmy 4SportsMedia
Zapíjačka dieťaťa
Zapíjanie potomka
Vianočný večierok v Bratislave
Studená alebo teplá kuchyňa