Anglická liga na veľkom plátne v pivárni s remeselným pivom, hneď pri futbalovom štadióne sa teší veľkej popularite. A to sme radi.

Anglická liga a šláger. 13. kolo: Chelsea – Manchester

Na šláger anglickej ligy pozýva Martin Dúbravka a Muťo

Hneď v úvode musíme napísať, že toto bude epická akcia. Veľké díky Julovi a Muťovi z podcastu Futbalový var, že to tak brutál mega odpromovali. Priamo z Old Traffordu s Martinom „Hecom“ Dúbravkom po boku. Takýmto promo priamo z Premier League sa nemôže len tak hoc kto pochváliť.

Sobota 18:30 fandíme, pijeme a bavíme sa

V sobotu očakávame fanúšikov oboch táborov. Hlavne silnú enklávu červených diablov a slovenský fanklub Devilpage.sk . Vítaní sú samozrejme aj fanúškovia londýnskej Chelsea

Na pípe bude pripravených 6 remeselných pív, k tomu veľmi tematický hudobný doprovod, už teraz chystám playlist, skvelá obsluha a chutné šmakocinky k pivu. Verím, že vytvoríme rovnakú atmosféru, ako býva pred futbalom v anglických puboch. Fandenie a spievanie sú samozrejme povolené.

Tento týždeň nielen Anglická liga

Streda 19.10 – Futbalový Kvíz

V stredu 19.10. nás čaká čisto futbalový kvíz – jediný svojho druhu v Bratislave. Po miestach pre 10 tímov sa len tak zaprášilo. Skúsený kvízmajster má prichystané otázky, pri ktorých sa zapotí aj Marcel Merčiak, ktorý by mal byť členom družstva „Peter prišiel“

Btw v kvízoch budeme určite pokračovať celú jeseň a zimu…

Štvrtok 20.10. – Európska liga

Arsenal proti PSV Eindoven. Bitka o prvé miesto v skupine A Európskej futbalovej ligy.

Piatok 21.10. – HC a ŠK Slovan

V piatok zrejme budeme prepínať medzi hokejom a futbalom. Futbalový ŠK slovan nastúpi od 17:30 v Skalici a hokejový Slovan sa na úvodné buly postaví o 18:00 v Nových Zámkoch.

Sobota 23.10. – PROGRAM TÝŽDŇA

Najskôr naservírujeme „malé pivo“. Od 16:00 Manchester „Haaland“ City vs. Brighton no a potom od 18:00 hlavný zápas a zlatý klinec celého týždňa Chelsea – Manchester United.

Nedeľa 24.10. – hokej a NHL

17:00 HC Slovan vs. Poprad a večer od 20:00 si môžme spoločne pozrieť NHL: Chicago Blackhawks vs. Seattle Kraken.

Na výčape bude vždy 6 skvelých remeselných pív, promptná a veselá obsluha, chutné šmaky k pivu, ako napríklad huspenina, nakladaný hermelín alebo kvalitné nárezové lopáriky. Radi pohostíme každého.

Ponuku pív takmer denne obmieňame
Anglická liga na plátne v Bratislavskej pivárni
Nárezový lopárik: údený jeleň, brav.karé v medveďom cesnaku, divinová klobáska…

Tešíme sa na Vás.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *