Hokejový kvíz sme u nás usporiadali po prvýkrát. Bola to zároveň aj Peťova hokejová premiéra, keďze prevažne sú jeho doménou kvízy všeobecné, futbalové, filmové a pod. No a samozrejme už teraz chystáme kvízy aj na február. Hokejový kvíz sme načasovali na tento dátum kôli Winter Games, a.k.a. Winter Classic, ktoré bolo na Tehelku cez víkend. A organizátor nam do súťaže venoval aj lístky na každý zápas.

Januárový všeobecný kvíz

Na úvod ešte info, ak niekto nevie, ako prebieha taký kvíz a čo to vlastne je, tak v tomto článku sa to dočítaš behom 2 minút. Všeobecný kvíz nám pripadol na posledný januárový deň. Prakticky hodinu po zverejnení bol úplne nabúchaný. Zväčša sa prihlásili staré známe tváre, ale tešíme sa aj na kvízových nováčikov. 31. január tak teda opäť zakvízujeme a potrápime mozgové bunky.

V takomto poradí ste sa nahlásili – a to ešte máme aj družstvá, ktoré čakajú ako náhradníci.

Februárové kvízy

Na február plánujeme u nás tri kvízy. Aj napriek veľkej popularite a vysokom dopyte nebudeme „nenažranci“ a nechceme uprednostniť kvanitu na úkor kvality.

Tri kvízy na mesiac sú podľa nás úplne postačujúce. Dvakrát to bude kvíz všeobecný a pre futbalových nadšencov po dlhšej odmlke aj kvíz futbalový. Dátume zverejníme čoskoro na našich internetoch a odporúčame nečakať s rezervovaním miesta.

Ako dopadol hokejový kvíz?

V krátkosti už len vizuálne, ako to dopadlo u nás naposledy. Víťazom samozrejme gratulujeme – bola to údajne veľmi dlhá cesta, XY krát obsadili druhé a tretie miesto, ale až teraz sa im podarilo ovládnuť celý kvíz a zvíťaziť, čo aj patrične oslávili. Tešíme sa navšetkých. Pivu a kvízu zdar. Nazdar.

Víťazné družstvo hokejového kvízu
Víťazné družstvo hokejového kvízu
Tím 3. Obvod obsadil druhé miesto
Tím 3. Obvod obsadil druhé miesto
Fratelli na treťom mieste a lístky na Winter Classic
Fratelli na treťom mieste a lístky na Winter Classic